VW-piknik

Teile meeldib VW? Soovite meeldivalt aega veeta? Tulge koos sõpradega üritusele Bughouse Fest 2017, võtke kaasa piknikuks vajalik atribuutika ja nautige mõnusat seltskonda!

Meelelahutus

Bughouse Festil on palju muusikat, toredaid inimesi, konkursse ja huvitavaid võistlusi. Võitjaid loomulikult autasustatakse.

Kirbukas!

Garaazinurgast ja riiulist võetakse kaasa nii mõndagi huvitavat, mis läheb müügiks. Kohal on ka kauplus, kus müüakse Paruzzi, CSP ja RetroSound kaupu.

Eelised

Sel aastal on osalejaid 11 riigist!

Lisaks Venemaa VW-inimestele, on sel korral oma osalemisest teatanud ka meie sõbrad Hollandist, Belgiast, Prantsusmaalt, Eestist, Lätist, Leedust, Soomest, Ukrainast, Moldovast ja Valgevenest.

Fotomeenutusi varasematelt Bughouse Festidelt

Meie fotogaleriis on pilte eelnevate aastate üritustelt. Iga aastaga on Bughouse Fest muutunud suuremahulisemaks ja vaatemängulisemaks.

 • Juuli, 7, 2017
 • Juulil, 8, 2017
 • Juulil, 9, 2017
 • Reede, 7. juuli (saabumine)

  Kell 16 – 21 – Organisaatorid näitavad kätte parkimiskohad ja kohad telkimiseks. Tähelepanu! Kui planeerid saabuda peale 21:00, palun teata sellest meile varakult. Värava taha me Sind ööbima ei jäta!

  Kell 22 - näitame huvitavat filmi VW-inimestest Venemaal.

 • Laupäev, 8. Juuli (Läheb andmiseks!)

  Kell 07–10 saabuvad viimased osavõtjad. Kell 09 alustab tööd kohvik. Kell 12 algab Festivali meelelahutuslik programm.

  Kell 14-16 toimuvad konkursid, organisaatorite etteasted ja autasustamised. Kell 17 alustab kontserti ansambel Jet. On oodata üllatuskülalisi!

 • Puhapäev, 9. Juuli (Väljuv)

  Kell 08-13 festivali väljakud lõpetamine.

  Festivali lõpetamine. Teid ootab 2017 aastal.

Festivalist veel...

Lahe keskkond

Lahe keskkond

Festivali peakorraldaja on ateljee Bughouse, kuid abiks on ka kõik saabunud osalejad ja külalised. Ühes kohas ja ühel ajal kogunevad VW-inimesed, kes soovivad omavahel suhelda, vaadata ja uurida suurepäraseid autosi ning luua kontakte. Sel aastal on osalejate ring eriti lai ja selleks on suurepärane võimalus.

Eesmärk

Eesmärk

Festival pakub osalejatele positiivseid emotsioone. Soovime olla selle suve „keskpunkt“, millelt lahkudes on veidi kurb ja jääte ootama järgmise suve Bughouse Festi. Aga kaasa saate võtta palju positiivset energiat, uusi tutvusi ja hea tuju.

Tunnustus osalejatele

Tunnustus osalejatele

Organisaatorid autasustavad erinevates nominatsioonides mitmeid osalejate autosid. Võitjad selgitatakse žürii ja külastajate arvamuste põhjal.

Background Image

Statistika

11

riigist

1545

külastajat

16

partnerit

3

päeva

Film eelmistest Bughouse Festidest

Video on kokku pandud eelnevatel aastatel toimunud festivalidest, mis olid Peterburis ja selle lähiümbruses:

Koostööpartnerid Bughouse Fest 2017

client
client
client
client
client
client
client
client
Tüürimehe käsiraamat

Õigesse kohta jõudmise kaart

See on interaktiivne kaart, mille abil saate olla õigel ajal ja õiges kohas. Bughouse Fest 2017 toimub Peterburis, Petrovkaja kosa, 9.

Lisanfo osalejatele

Venemaale sisenemiseks peab autos viibima selle omanik või vähemalt tehnilisse passi kantud auto kasutaja. Piiri ületamise aeg tuleb eelnevalt registreerida www.eestipiir.ee ja endale sobiva aja broneerimiseks peaks seda tegema vähemalt 10 päeva varem. Ühekordne Vene viisa maksab 65€ ja sellega tasub kiirustada. Eestikeelset lisainfot ürituse kohta ja abi Vene viisa tegemisel saab telefonil +3725014808. Korralik asfalteeritud plats tagab juurdepääsu üritusele ka madaldatud autodele. Tutvustavad bukletid kaugemalt tulnud külaliste jaoks, mille saate laadida alla PDF formaadis (Inglise keel):

Insta Gram